Ramo
Gărgărici cu spini, pitici pe creier si alte "minuni"
Se afișează postările cu eticheta
poze
.
Afișați toate postările
Se afișează postările cu eticheta
poze
.
Afișați toate postările
duminică, 1 august 2010
Garfield again
Matza asta e geniala si fara blana portocalie :D
I love it!
marți, 13 aprilie 2010
Rasarit
Cateva pozuci pentru care am facut ochi pe la 4:15 am, dar au meritat!
duminică, 16 august 2009
Ceva funny...asa de duminica
Tocmai am vazut asta pe mail...si cum motanul meu favorit e haios rau azi m-am gandit sa vi-l arat si voua.
sâmbătă, 16 mai 2009
Curatenia
Aşa m-a lovit o lipsă de chef...am aruncat cărţoiul de lângă si am zis să curaţ folderul cu poze(plin de altfel).Printre ele am dat de astea 3...şi cum mă apostrofa cineva că nu am poze deloc pe aici...Nah poze!
Sunt făcute pe la Cheile Bicazului
Postări mai vechi
Pagina de pornire
Abonați-vă la:
Postări (Atom)