Sunt făcute pe la Cheile Bicazului
Se afișează postările cu eticheta facultă. Afișați toate postările
Se afișează postările cu eticheta facultă. Afișați toate postările
sâmbătă, 16 mai 2009
Curatenia
Aşa m-a lovit o lipsă de chef...am aruncat cărţoiul de lângă si am zis să curaţ folderul cu poze(plin de altfel).Printre ele am dat de astea 3...şi cum mă apostrofa cineva că nu am poze deloc pe aici...Nah poze!
Sunt făcute pe la Cheile Bicazului

Sunt făcute pe la Cheile Bicazului
joi, 14 mai 2009
Deci DA
Sunt un balon stresat.Acum daca ma inteapa cineva cu un ac s-ar putea sa zbor prin toata casa cu zgomotul specific de balon care face boom.Deci pana vineri trebuie sa ma mut(iar sunt sinistrata), noroc ca exista prieteni pe lumea asta,fara faceam boom fara sa zbor.Maine am munca de dimineata,dar....tam tam tam....De luni sunt fericita popesoare a una bucata saptamana concediu.Am primit fara sa bat din picior ca un copil mic si razgaiat,am vorbit frumos(ca un om mare ce sunt),am rugat si s-a putut,deci concediu(feeling good).
Duminica pe de alta parte...mare zi mare.Ziua absolventului! Maine vedem cum ne organizam,ce colegi vin,sambata ne facem frumosi(ne băim...cum spunea un fost coleg) si duminica mergem sa ne simtim absolventi,ca deh,vezi draga Doamne terminam si noi cu facultaţile(intelectualii mamii) si trebuie sa proclamam asta in stanga si-n dreapta,sus si tare.
Duminica pe de alta parte...mare zi mare.Ziua absolventului! Maine vedem cum ne organizam,ce colegi vin,sambata ne facem frumosi(ne băim...cum spunea un fost coleg) si duminica mergem sa ne simtim absolventi,ca deh,vezi draga Doamne terminam si noi cu facultaţile(intelectualii mamii) si trebuie sa proclamam asta in stanga si-n dreapta,sus si tare.
Abonați-vă la:
Postări (Atom)