Se afișează postările cu eticheta ECO. Afișați toate postările
Se afișează postările cu eticheta ECO. Afișați toate postările

vineri, 10 iulie 2009

Earth song



Pentru ca e Michael Jackson, pentru ca am facut o postare sora cu asta acum putin timp...pentru ca asa cum spunea Stanciulescu "nimic nu e intamplator"(probabil de asta a dat peste mine sau eu peste ea cand butonam tv-ul zilele astea), pentru ca-mi place melodia asta(a se citi m-am indragostit de ea)...pentru toate astea acest post

joi, 25 iunie 2009

Stop Global Warming



Pentru ca-mi pasa!
Ar trebui sa incepem de undeva...daca nu noi si nu de la lucrurile marunte,atunci cine?