Se afișează postările cu eticheta ECO. Afișați toate postările
Se afișează postările cu eticheta ECO. Afișați toate postările
vineri, 10 iulie 2009
Earth song
Pentru ca e Michael Jackson, pentru ca am facut o postare sora cu asta acum putin timp...pentru ca asa cum spunea Stanciulescu "nimic nu e intamplator"(probabil de asta a dat peste mine sau eu peste ea cand butonam tv-ul zilele astea), pentru ca-mi place melodia asta(a se citi m-am indragostit de ea)...pentru toate astea acest post
joi, 25 iunie 2009
Stop Global Warming
Pentru ca-mi pasa!
Ar trebui sa incepem de undeva...daca nu noi si nu de la lucrurile marunte,atunci cine?
Abonați-vă la:
Postări (Atom)